Naar de inhoud
De trainer begeleidt een deelneemster die zijwaarts reikt tijdens personal training

Personal Training

Afgestemd op wat jouw lichaam nu nodig heeft

Herstellend van een blessure of bevalling. Een terugkerende klacht die maar niet weggaat. Op zoek naar meer kracht, flexibiliteit, of gewoon een beter gevoel van balans in je lichaam. Personal training bij Spring Pilates begint bij wat jouw lichaam nu nodig heeft, niet bij één vaste aanpak.

In de praktijk gebruik ik uit mijn 'gereedschapskist' wat op dat moment het beste werkt. Om een goed beeld van elke methode te krijgen, is het de moeite waard om ze ook een aantal keer los te ervaren. De apparatuur voor pilates en de GYROTONIC® methode is speciaal ontworpen om je de essentie van elke vorm te laten voelen.

Weet je nog niet welke vorm je kiest, dan kijken we in een kennismakingsgesprek samen wat je wilt bereiken en wat daarbij past.

Nieuwsgierig naar personal training?

Het kennismakingsgesprek is gratis

Naar de online agenda

GYROTONIC and GYROKINESIS are registered trademarks of GYROTONIC® Sales Corp. and are used with their permission.